SETRA S 417 HDH

54 Koltuk Kapasitesi

Koltuk Arkası Tv

Wi-Fi

220v Kişisel Priz Sistemi

Wc

Mutfak Seti

SETRA 417 HDH otobüsüne 14 Avrupa ülkesinden oluşan Uluslararası Hakem Kurulu tarafından “2002 yılının en iyi otobüsü” ödülü verilmiştir.Tamamen otomasyona dayalı teknolojisi, bilgisayarla desteklenen sürüş güvenliği, 5 ayrı dilden sürücüyü yönlendiren uyarı bilgisayarı ve genişletilmiş koltuk aralığı ile SETRA 417 HDH tam bir tasarım harikası.Bilgisayar kontrolü ile otobüsün önceden sabitlenmiş hız limitini aşması otomATIk olarak engelleniyor.Özel şoför mahalli tasarımı ile bilgisayar sistemi ile ekranda tüm yol bilgileri sürücüye aktarılıyor.Performansı ve muhtemel arızalar hakkındaki bilgiler, bilgisayar tarafından 5 dilde sürücüye bildiriliyor.Filtre sistemi ile dışarıdan gelen hava, zararlı gaz ve alerjik polenlerden tamamen arındırılıyor. Setra Top-Air tasarımı, iç mekanı genel sistemlerden çok daha çabuk ısıtıyor ve soğutabiliyor.Tavan setinin akıllı aydınlatma sistemi ve özel camları içerisini daha yüksek ve geniş hissini veriyor.Özel ayna düzeni, daha da genişletilerek, aynanın içine gizlenen kamera ile otobüsün ön arka ve yan görüş alanını genişletmektedir. Ayrıca, aracın park halinde asgari yer kaplamasını sağlıyor.Genişletilmiş koltuk aralığı ile daha rahat seyahat imkanı sağlıyor.İki katlı bagaj kompartımanı ile, iki kat fazla bagaj taşınabiliyor.Her koltukta bulunan emniyet kemeriyle, daha fazla güven sağlanıyor.Her koltuğun önünde kulaklıklı 8 kanallı müzik yayını yapılabiliyor.Her3 sırada bir bulunan toplam 9 adet TV ekranı seyahat esnasında gösterilen filmlerin rahat izlenmesini sağlıyor.
Multimedya
Otobüsün ön ve orta bölümünde iki adet televizyon ekranı bulunmaktadır.
Her koltuğun önünde LCD ekran ve kulaklıklı çok kanallı TV ve video yayını yapılabilmektedir.
Her yolcu istediği kanalı seçip TV ve müzik yayınından tercihi doğrultusunda yararlanabilmektedir. Bu olağanüstü keyif ortamı BOSCH BLAUPUNKT’ un üstün teknolojisi ile sağlanmıştır.
Bilgisayar sistemi ile ekranda yolculara tüm yol bilgileri aktarılmaktadır. ” Bilgisayar kontrolü ” ile otobüsün önceden belirlenmiş hız limitini aşması otomatik olarak engellenmektedir.
Performans ve muhtemel arızalar hakkındaki bilgiler bilgisayar tarafından 5 dilde sürücüye bildirilmektedir.
Filtre sistemi ile dışarıdan gelen hava zararlı gaz ve alerjik polenlerden tamamen arındırılmaktadır.
Özel ayna düzeni aracın park halinde asgari yer kaplamasını sağlamakta, iki katlı bagaj kompartımanı ile daha fazla bagaj taşınabilmektedir.
Her koltukta bulunan emniyet kemeri ile daha fazla güven sağlanmaktadır..

Book Car

Araç İsmi Günlük Bedel Müsait Araçlar Koltuk Kapasitesi
SETRA S 417 HDH 0 TL 1 54

Rezervasyon Bilgileri

Araç İsmi Günlük Bedel Günler Miktar Toplam

Özet

Rezervasyon 0 TL
Ekstra Öğeler 0 TL
Toplam 0 TL

Müşteri Bilgileri

*
İsim Gerekli.
*
Soyisim gerekli.
*
Telefon Numarası Giriniz.
*
Adres Giriniz.
Not Giriniz.
TRezervasyon Başvurunuz Alındı. Teşekkürler Biz Size Döneriz.

Bunları İncelemek İsteyebilirsin;